Možnosti Ubytování

Možnosti Ubytování:

 

 

Chata RoJa má více kategorií pokojů a proto u nás najde vhodné ubytování skoro každý.
Různé varianty pokojů jsou dělelny podle počtu lůžek na pokoji. Nabízíme možnost ubytování od 2
lůžkových pokojů až po 6 lůžkový pokoj se dvěmi oddělenými ložnicemi.

Pokoje kategorie A 

4 lůžkové pokoje

Pokoje této kategorie nabízejí 1x manželská postel, 1x patrová postel, koupelna kde je WC, umyvadlo se skříňkou a sprchový kout, vlastní kuchyňku vybavenou základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a jednoplotýnkovým indukčním vařičem. Ke každému takovému pokoji náleží vlastní posezení.

Na výběr je ze 3 pokojů 1X pokoj na přízemí číslo 5, 2X na poschodí chaty. S balkónem s výhledem na jezero nebo s výhledem na Baziliku v maďarském městě Estergom.

Pokoje kategorie B 

2 lůžkové pokoje

Pokoje této kategorie nabízejí 2x jednolůžko s možností spojení, koupelna kde je WC, umyvadlo se skříňkou a sprchový kout, Společnou kuchyňku 2x pro 3 pokoje: vybavenou základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a jednoplotýnkovým indukčním vařičem. Ke každému takovému pokoji náleží vlastní posezení.

Na výběr je ze 3 pokojů, všecny pokoje jsou na poschodí chaty s terasou, kde má každý pokoj své vlastní posezení.

 

Pokoj kategorie C 

6 lůžkový pokoj se 2 ložnicemi

Pokoj této kategorie nabízí 2x manželská postel, 1x patrová postel, koupelna kde je WC, umyvadlo se skříňkou a sprchový kout, vlastní kuchyňku vybavenou základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a dvouplotýnkovým indukčním vařičem, vlastní posezení.

Jeden pokoj na přízemí

Pokoje kategorie D 

3 lůžkové pokoje

Pokoje této kategorie nabízejí 1x manželská postel, 1x vyvýšená postel, koupelna kde je WC, umyvadlo se skříňkou a sprchový kout, vlastní kuchyňku vybavenou základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a jednoplotýnkovým indukčním vařičem. Ke každému takovému pokoji náleží vlastní posezení.

Na výběr je ze 3 pokojů 2x pokoj na přízemí číslo 1 a 4, 1x na poschodí chaty. 

 

Dále Vám můžeme nabídnout ubytování na samotné chatce .

Chata Nela

4 lůžková Chata

Chatka této kategorie nabízí 1x manželská postel,1x patrová postel(kratší délka cca185cm) koupelna kde je WC, umyvadlo se skříňkou a sprchový kout, Vlastní kuchyňku  vybavenou základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a jednoplotýnkovým indukčním vařičem. Vlastní posezení, a vlastní parkovací místo.