Bazény v areálu Vadaš

Laguna Bazén s umělým vlnobitím

V provozu od 1.6. do 30.8

Nejvetší bazén v celém areálu Vadaš. Celková rozloha bazénu je asi 3 800 metrů čverečních a teplota vody je okolo 30 stupňů celsia. Je to jediný bazén v areálu, který se nevypouští a používá filtraci vody, nabízí ovšem krásný zážitek, jako u moře. Vlny jedou v intervalech dle počtu lidí v bazénu a dle podmínek počasí.

 

 

Bazén Hvězda

Jako první bazén, který patří do skupiny herních Bazénů je bazén Hvězda Který má rozlohu cca 1 350 Metrů čverečních a s teplotuo vody kolem 30 stupňů je vhodný zejména pro rodiny s dětmi které již umí Plavat nebo dosáhnou v hlobce od 90 do 130 centimetrů. V tomto bazénu jsou umístěny pontóny po kterých lze chodit, dále zde naleznete ostrůvek s palmou kolem které se točí hadi kteří chrlí vodu z pusy. Dále jsou na bazénu umístěny masážní trubky s vyžším tlakem vody a místa odkud jdou bubliny.

 

Perličkový Bazén

Sedací nejteplejší bazén, který není přímo určený pro děti, doporučujeme v tomto bazénu netrávit příliš mnoho času, vzhledem k vysoké teplotě, která je kolem 36 stupňů celsia. Celková rozloha tohoto bazénu je cca 400 metrů čtverečních. V bazénu jsou sedací místa s prličkovou masáži a nejteplejší přítok z vrtu kde je voda nejúčinějčí na atopické ekzémy a nebo na pohybové ústrojí.

Bazén Relax

Jedná se o nerezový bazén s teplotou vody kolem 30-36 stupňů celsia a rozlohou cca 500 metrů čtverečních. Po obvodu bazénu jsou rozmístěny různé prvky pro masáže jako v sedě tak i v leže, nebo masážní kobry chrlící vodu na vaše záda.

Plavecký Bazén

Plavecký bazén je nejhlubším s rozlohou cca 1050 metrů a teplotou vody 22-28 stupňů celsia. Hloubka bazénu je 190-200 cm. Bazén je určen pro plavce a pouze k plavání.

Dětský zážitkový Bazén

V provozu pouze od 1.6. do 30.8

Dětský bazén se skládá ze dvou bazénů, jedním je brouzdaliště pro nejmensí děti 0-3 roky. Druhou částí tohoto bazénu je zábavní bazén pro děti se spoustou skluzavek, hradem kterým se dá proplouvat, nebo velkou terasou. Teplota vody je asi 35 stupňů celsia a rozloha bazénu je asi 660 metrů čterečních. Hloubka vody je 20-60 centimerů.

 

Bazén Oáza

V provozu pouze od 1.6. do 30.8

Jedná se o nejnovější bazén v celém areálu Vadaš. Byl postaven v roce 2020.

 

Sedací bazén u krytého Bazénu

Jako nudapláž

V provozu pouze od 1.6. do 30.8