Pri Vadaši 2 Štúrovo
00 421 944 200 355
roja2007@seznam.cz

Bazény v areálu Vadaš

Ubytování přímo v areálu Vadaš - Štúrovo

Areál Vadaš-Štúrovo disponuje hned nekolik bazény:

Bazén Hvězda

Zábavní bazén s hloubkou vody okolo 90-130cm, teplotou vody mezi 32-36oC a rozměrem 1 350m2.V bazénu jsou plovoucí pontóny, na které se dá vylézt, Tropický ráj, kde z kokosů padá voda, a nebo hadi, z kterých voda tryská. Na okraji bazénu se nachází i masážní trysky. Tento bazén je určený pro zábavu dětí i dospělých.

Perličkový Bazén 

Nejteplejší bazén v areálu. Bazén má teplotu vody 36oC. Celková velikost bazénu je 400m2. V tomto bazénu je doporučená doba pobytu 20-30minut, protože je to nejsilnější termální voda, která by při dlouhém pobytu nemusela svědčit Vašemu zdraví. V bazénu jsou na vyhrazených místech vzduchové perličky, které jedou v cca 30 minutových intervalech.

Bazén Relax

 Tento bazén je určen především k relaxaci. Teplota vody v tomto bazénu je 30-35oC. Hloubka vody je 60-120cm. Bazén má rozlohu 500m2. Při okraji bazénu jsou masážní trysky a místa pro ležení nebo sezení na vzduchových bublinkách, které vám namasírují celé tělo.

Plavecký Pazén 

Bazén určený k plavání s hloubkou vody 190-200cm, kde jedna délka bazénu je 50metrů. Teplota vody je 26-28oC. Jako jediný bazén v areálu Vadaš nabízí možnost si zaskákat do bazénů ze startovacích můstků.(Během závodů Mistrovství Slovenska v plavání juniorů může být provoz v bazénu omezen, o daných termínech vás budeme zde informovat.)

Bazén Laguna 

Bazén Laguna s umělým vlnobitím. Teplota vody je v závislosti na počasí od 23oC do 30oC. Jedná se o první bazén na Slovensku toho typu a také o největší bazén v areálu s rozlohou 3 600m2. V tomto bazénu jsou vlny, které jedou v závislosti na počasí a počtu osob v bazénu. Výška vln dosahuje až 50cm. Také je zde možnost v hlavní sezónu cvičit aquaaerobic. Tento bazén je v provozu od 1.6.2016 až do konce sezóny.

Dětský bazén

Bazén prošel celkovou rekonstrukcí, pro bezpečnost vašich dětí je bazén s protiskuzné gumy. V bazénu je také dětské brouzdaliště i pro nejmenší ratolesti, které je nadstřešené, aby děti nebyly na přímém slunci. Teplota vody je příjemných 32 oC. V bazénu jsou atrakce jako skluzavky, hrad a nebo vodní hřib, ze kterého do bazénu proudí čistá voda. Tento bazén má každý den čistou vodu. Poblíž toho bazénu je i krásně vybavené dětské hřiště s dalšími atrakcemi. Výhodou je i to, že kolem bazénu je spousta zeleně a stromů pro možnost celodenního pobytu ve stínu. V bazénu můžete s dětmi chodit, ale dospělé osoby si zde nesmějí do vody sednout či lehnout. 

Nuda Pláž

Dalším bazénem je Nuda pláž, která disponuje 2 bazény a je otevřena pro veřejnost od 1.6.2019 do 31.8.2019

WELLNESS -(za poplatek)

A v případě špatného počasí lze využít i wellness centrum přímo před areálem Vadaš. Vstupné do tohoto wellness centra není v ceně pobytu na chatě RoJa!! Ve wellness jsou k dispozici 2 bazény s termmální vodou, dětským bazénem, 3 sauny, zážitkové sprchy a solná místnost.