Informace k sezóně 2022

Informace k sezóně 2022

Dovolujeme si vám na této stránce sdělit informace k dané sezóně a odpovědět na nejčastější dotazy.

Pro objednání dovolené, předpokládáme podle nynější situace, že bude nutné testování. Chata RoJa testy přímo vyžadovat nebude, ale bude záležet na nařízení vlády jak ČR nebo SR. Vždy platí restrikce slovenské vlády nad restrikcemi české vlády, jelikož Štúrovo se nachází na území Slovenské republiky.

Před vstupem do areálu vám bude změřena teplota, a v případě zvýšené teploty vám nebude umožněn vstup do areálu (teplotu měří pověřená osoba chaty RoJa). Případně se budeme řídit dalšími nařízeními slovenské vlády. Nebo nařízeními a pravidly areálu Vadaš-Štúrovo.

 

Covid 19 neboli virus korona

V situaci, jaká momentálně je, musíme brát zálohy na pobyt pro rok 2022, abychom byli připraveni na to, že se sezóna v tomto roce rozjede. Vzhledem k častým dotazům, jak to bude se zálohou v případě, že se pobyt neuskuteční z důvodu vládních nařízení, tak je záloha VRATNÁ V PLNÉ VÝŠI bez jakýchkoliv storno poplatků!!!

Příklad: Dostal jsem fakturu k úhradě a zaplatil jsem zálohu ve výši 3000 Kč. Měl jsem objednaný termín od 1.5.2022 do 8.5.2022 pro 4 osoby. Situace nebo nařízení vlády znemožní použití zaplacené zálohy si odbydlet a to včetně podmínek areálu Vadaš – otevření bazénů. 

  1.  Můžete požádat pomocí e-mailu o vrácení zálohy. Záloha bude vrácena na váš účet – na účet, z kterého peníze dorazily. Bude vám vráceno 3 000 Kč.
  2. Bude vám nabídnut jiný termín s posunutím zálohy na náhradní termín, ovšem může se změnit pokoj nebo cena pobytu dle platného ceníku pro rok 2022.

 

Vše bude fungovat a vám vyjde pozitivní test na Covid19 a  nebudete moci odjet nebo budete v karanténě. V případě, že nám toto oznámíte neprodleně v den zjištění dané situace, nejpozději však 24 hodin před příjezdem (pouze elektronickou formou na e-mail: roja2007@seznam.cz) se zasláním potvrzení (např. výsledek testu nebo nařízení karantény) bude záloha vrácena v plné výši nebo případně nabídnut jiný termín, volba je jen na vás.   

!!! BEZ STORNO POPLATKŮ !!!