Pri Vadaši 2 Štúrovo
00 421 944 200 355
roja2007@seznam.cz

Ceník Ubytování

Ubytování přímo v areálu Vadaš - Štúrovo

Obsazenost naleznete ZDE po stisknutí odkazu.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B7EXKAmqLL7BVcm4k8jYSCpf2pIOKIaEu6yj5XIykr8/edit?usp=sharing

Pokoje Kategorie A

4 lůžkové pokoje s Klimatizací

Vybavení pokoje: KLIMATIZACE, 1x patrová postel, 1x manželská postel, skříň na oblečení, koupelna s WC, sprchou a umyvadlem, kuchyňka zařízená základním nádobím, lednička, vařič – indukční, rychlovarná konvice, TV a přístup na internet pomocí WiFi.

Venkovního posezení s osvětlením.

Pokoj Kategorie B

2 lůžkový pokoj na poschodí S KLIMATIZACÍ

Vybavení pokoje : 2X postel, sprcha, WC a umyvadlo,  lednička, vařič-indukční , rychlovarná konvice, přístup na internet pomocí WiFi, místo pro uložení osobních věcí.

Vlastní venkovního posezení s ovětlením.

Pokoj Kategorie C

6 lůžkový pokoj

Vybavení: (Celkem 2 místnosti + koupelna)1x patrová postel, 2x manželská postel, chladnička a skříň, WC a Sprcha na pokoji, venkovní kuchyňka vybavená základním nádobím s vařičem a rychlovarnou konvicí, WiFi internet,


Vlastní venkovního posezení s ovětlením.

Pokoje Kategorie D

3 lůžkové pokoje

Vybavení : 1x manželská postel s patrem, koupelna s WC, sprchou a umyvadlem, kuchyňka zařízená základním nádobím, lednička, vařič – indukční, rychlovarná konvice, TV a přístup na internet pomocí WiFi, skříň.


Vlastní venkovního posezení s ovětlením.

 

Chata Nela

4 lůžkový pokoj s KLIMATIZACÍ

Vybavení pokoje : 1x patrová postel, 1x manželská postel, koupelna s WC, sprchou a umyvadlem, kuchyňka zařízená základním nádobím, lednička, vařič – indukční, rychlovarná konvice, TV a přístup na internet pomocí WiFi, skříň.

Vlastní venkovního posezení s ovětlením.

Chata Jana

2 lůžkový pokoj s KLIMATIZACÍ

Vybavení pokoje : 1x manželská postel + možnost přistýlky, koupelna s WC, sprchou a umyvadlem, kuchyňka zařízená základním nádobím, lednička, vařič – indukční, rychlovarná konvice, TV a přístup na internet pomocí WiFi, skříň.


Vlastní venkovního posezení s ovětlením.